maj 2026
WYCIECZKA NA MUSICAL PT. "DZIADEK DO ORZECHÓW - DWA KRÓLESTWA"
Dzisiaj nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Kina „TON” na musical w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego Forte pt. „ Dziadek do Orzechów - Dwa Królestwa”. Była to magiczna wyprawa, w której determinacja i odwaga otwierają drzwi do niezwykłych przygód oraz spełnienia marzeń. Ogromnym atutem widowiska były unikatowe, przestrzenne kostiumy, które w pełni oddawały nastrój scen tworząc wyjątkowy klimat. Dodatkowo inspirujące teksty piosenek w połączeniu z poruszającym podkładem muzycznym orkiestry symfonicznej oraz magicznymi iluminacjami i grą świateł przeniosły nas w głąb opowieści.
>> więcej ...
Szkolenie dla rodziców - jak przygotować dziecko do przedszkola?
Dnia 14 mają odbyło się szkolenie dla rodziców dzieci nowo przyjętych na rok następny. Rodzice mogli dowiedzieć się jak ułatwić start swemu dziecku w przedszkolu. Otrzymali oni również materiały i wskazówki pomocnicze. Przedstawili też swoje oczekiwania, które były zgodne z oczekiwaniami nauczycieli.
"Na zielonej wyspie" audycja muzyczna w wykonaniu ARTE-MUZA
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna „Na Zielonej Wyspie”. Przedszkolaki razem z muzykami z Arte Muza wyruszyły w podróż po zielonej wyspie- Irlandii. Była to doskonałą okazja, by zapoznać się z piękną muzyką irlandzką oraz ze zwyczajami tam panującymi. Do wspólnej podróży dzieci zabrała Brenda- wesoła Irlandka, która niezbyt dobrze mówi po polsku.
>> więcej ...
