czerwiec 2026

Uroczyste podziękowanie Radzie Dzieci

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podziękowanie reprezentantom Rady Dzieci, za zaangażowanie, odpowiedzialność, odwagę. 





Zielone przedszkole - wycieczka do Czereśniowej pasieki

Wspaniały wyjazd i atrakcje, dużo śmiechu i zabawy- tak można podsumować wycieczkę. Zapraszamy na fotorelację w poszczególnych grupach.



Zakończenie roku w grupie 5

Starszaki już niedługo wyruszają do szkoły. 9 czerwca pożegnały przedszkole. Było tanecznie, muzycznie i na słodko. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom i Kucharzom za smakołyki i pomoc w czasie kilku lat spędzonych razem z nami. Powodzenia w szkole. Pani Dorotka, Agnieszka i Beatka.









maj 2026



Bajki pomagajki

Zakończyliśmy realizację projektu dotyczącego bajek, które pomagały dzieciom w zrozumieniu i pokonaniu różnych przeciwności.



WYCIECZKA NA MUSICAL PT. "DZIADEK DO ORZECHÓW - DWA KRÓLESTWA"

Dzisiaj nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Kina „TON” na musical w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego Forte pt. „ Dziadek do Orzechów - Dwa Królestwa. Była to magiczna wyprawa, w której determinacja i odwaga otwierają drzwi do niezwykłych przygód oraz spełnienia marzeń. Ogromnym atutem widowiska były unikatowe, przestrzenne kostiumy, które w pełni oddawały nastrój scen tworząc wyjątkowy klimat. Dodatkowo inspirujące teksty piosenek w połączeniu z poruszającym podkładem muzycznym orkiestry symfonicznej oraz magicznymi iluminacjami i grą świateł przeniosły nas w głąb opowieści.



Szkolenie dla rodziców - jak przygotować dziecko do przedszkola?

Dnia 14 mają odbyło się szkolenie dla rodziców dzieci nowo przyjętych na rok następny. Rodzice mogli dowiedzieć się jak ułatwić start swemu dziecku w przedszkolu. Otrzymali oni również materiały i wskazówki  pomocnicze. Przedstawili też swoje oczekiwania, które były zgodne z oczekiwaniami nauczycieli.