czerwiec 2026

Uroczyste podziękowanie Radzie Dzieci

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podziękowanie reprezentantom Rady Dzieci, za zaangażowanie, odpowiedzialność, odwagę. 





Zielone przedszkole - wycieczka do Czereśniowej pasieki

Wspaniały wyjazd i atrakcje, dużo śmiechu i zabawy- tak można podsumować wycieczkę. Zapraszamy na fotorelację w poszczególnych grupach.



Zakończenie roku w grupie 5

Starszaki już niedługo wyruszają do szkoły. 9 czerwca pożegnały przedszkole. Było tanecznie, muzycznie i na słodko. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom i Kucharzom za smakołyki i pomoc w czasie kilku lat spędzonych razem z nami. Powodzenia w szkole. Pani Dorotka, Agnieszka i Beatka.