Uroczyste podziękowanie Radzie Dzieci
W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podziękowanie reprezentantom Rady Dzieci, za zaangażowanie, odpowiedzialność, odwagę.
Wasze pomysły na zajęcia, wsparcie dla kolegów i empatia są dla nas ogromnym skarbem. Dziękujemy za to, że słuchacie innych, dzielicie się pomysłami i podejmujecie wyzwania z uśmiechem. Jesteście przykładem współpracy i pięknego serca.
Z wdzięcznością, Dyrekcja, Wychowawcy i całe przedszkole
