Zakończenie roku w grupie 5
Starszaki już niedługo wyruszają do szkoły. 9 czerwca pożegnały przedszkole. Było tanecznie, muzycznie i na słodko. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom i Kucharzom za smakołyki i pomoc w czasie kilku lat spędzonych razem z nami. Powodzenia w szkole. Pani Dorotka, Agnieszka i Beatka.
