Bajka o kapryśnej księżniczce
Dzisiaj w naszym przedszkolu mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie Teatru CoNieco pt. „O kapryśnej królewnie”. Przestawienie porusza bardzo ważne kwestie, edukuje, wychowuje i uczy, w sposób zabawny i lekki przedstawia problemy współczesnego świata. Dzieci przypomniały sobie właściwe postaw i zwroty grzecznościowe. Morałem bajki było, że w życiu trzeba być poważnym, a nie kaprysić, a także umieć żartować tak, żeby nikomu nie sprawić przykrości.
