Bajka o kapryśnej księżniczce

Dzisiaj w naszym przedszkolu mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie Teatru CoNieco pt. „O kapryśnej królewnie”. Przestawienie porusza bardzo ważne kwestie, edukuje, wychowuje i uczy, w sposób zabawny i lekki przedstawia problemy współczesnego świata. Dzieci przypomniały sobie właściwe postaw i zwroty grzecznościowe. Morałem bajki było, że w życiu trzeba być poważnym, a nie kaprysić, a także umieć żartować tak, żeby nikomu nie sprawić przykrości.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5