Mieszkańcy łąki i stawu.
W tym tygodniu:
- poznaliśmy nową literę - ż i symetrię,
- doskonaliliśmy liczenie, czytanie, głoskowanie,
- poznaliśmy zwierzęta łąki i stawu oraz ich zwyczaje,
- poznaliśmy cykl rozwoju żaby i motyla,
- poznaliśmy zasady zachowania wobec owadów tych szczególnie niebezpiecznych,
- wykonaliśmy prace plastyczne - W mrowisku i Kolorowy motyl.
- obchodziliśmy urodzinki i gratulowaliśmy uczestnictwa w maratonie,
- uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych Piórem pisane - fotorelacja na wydarzeniach głównych.
