Dzień Nauczyciela

Dziękujemy bardzo wszystkim Dzieciom i Rodzicom za życzenia.

Jak zawsze dajecie nam dużo radości z naszej pracy i doceniacie nasze wspólne wysiłki, aby nasze dzieciaki czuły się wspaniale. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy !

Pani Agnieszka, Dorotka i Kasia.