ŚWIĄTECZNY CZAS

     Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZYMY NASZYM KOCHANYM DZIECIOM I ICH RODZINOM RADOŚCI, MIŁOŚCI I SPOKOJU, BY TEN CZAS SPĘDZONY W GRONIE NAJBLIŻSZYCH BYŁ DLA NAS CHWILĄ SZCZĘŚCIA I WESELENIA SIĘ, ZAŚ NADCHODZĄCY NOWY ROK OBDARZY NAS WSZYSTKICH ZDROWIEM I OBFITOŚCIĄ!

pani Ala, pani Ania i pani Edyta

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
gwiazdka dziewczynek i chłopaków z IV grupy