W LISTOPADZIE...
Listopadowy tydzień pełen wrażeń:
- Byliśmy w Białostockim Teatrze Lalek na spektaklu "Baśń o rycerzu bez konia"
- Gościliśmy mamę Lidki i Mai, która przeczytała nam książkę z serii "Tupcio Chrupcio", opowiedziała nam o swojej pracy zawodowej i obdarowała nas prezentami - serdecznie dziękujemy!
- Obchodziliśmy szóste urodziny naszego kolegi, więc były życzenia, uściski, uśmiechy, słodycze, wspólna fotografia i śpiew
- Świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia wspólnie z grupą III i V - serdecznie dziękujemy tacie Julii za udział w naszej misiowej zabawie w roli Kubusia Puchatka - fotorelacja w zakładce Wydarzenia
