DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za pamięć i życzenia, laurki i słodkości z okazji święta pracowników oświaty. Największą naszą radością jest uśmiech, szczerość i miłość naszych dzieci oraz życzliwość i zaufanie rodziców.
pani Ala, pani Ania i pani Edyta
