DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

    Dziękujemy dzieciom i rodzicom za pamięć i życzenia, laurki i  słodkości z okazji święta pracowników oświaty. Największą naszą radością jest uśmiech, szczerość i miłość naszych dzieci oraz życzliwość i zaufanie rodziców.

pani Ala, pani Ania i pani Edyta  

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
grupa IV z panią grupa IV z panią grupa IV z panią