SKARBY JESIENI
Jesień już drugi tydzień jest w centrum naszej uwagi:
- w kąciku przyrody mamy już żołędzie, kasztany, szyszki, skrzydełka klonowe, liście
- słuchaliśmy wierszy L. Krzemienieckiej "O dębie co żołędzie rozdawał", "Kapelusz muchomora"
- oglądaliśmy film edukacyjny o drzewach
- Śpiewaliśmy piosenkę ilustrowaną ruchem "Orzeszki"
- uczyliśmy misie pokonywać tor przeszkód
- poznaliśmy literę "a"
- czytaliśmy książki wypożyczone w bibliotece
- stemplowaliśmy za pomocą korków - potem zrobimy z nich żołędzie
- tworzyliśmy grzybki z papieru pakowego i tekturowej rolki
- ćwiczyliśmy z krążkami
