Idzie jesień przez sad i ogród.
W minionym tygodniu rozmawialiśmy o owocach i warzywach jakie możemy spotkać jesienią w sadzie i ogrodzie.Jak zawsze podkreślaliśmy to, jak ważną rolę mają owoce i warzywa dla naszego zdrowia. Odwiedziliśmy sklep osiedlowy gdzie dokładnie przyjrzeliśmy się stoisku owocowo-warzywnemu.Tam też kupiliśmy jabłka i marchewkę , z których później zrobiliśmy pyszny, zdrowy sok.. Dzieci zrobiły także owocowo-warzywne obrazki, które były świetnym drugim śniadaniem.Ponadto dzieci wykonały własne drzewka owocowe oraz piękne jabłka . Uczestniczyliśmy również w przedstawieniu pt: "Ostatnie drzewo" w wykonaniu aktorów z teatru Co nieco.
