Idzie jesień przez sad i ogród.

W minionym tygodniu rozmawialiśmy o owocach i warzywach jakie możemy spotkać jesienią w sadzie i ogrodzie.Jak zawsze podkreślaliśmy to, jak ważną rolę mają owoce i warzywa dla naszego zdrowia. Odwiedziliśmy sklep osiedlowy gdzie dokładnie przyjrzeliśmy się stoisku owocowo-warzywnemu.Tam też kupiliśmy jabłka i marchewkę , z których później zrobiliśmy pyszny, zdrowy sok.. Dzieci zrobiły także owocowo-warzywne obrazki, które były świetnym drugim śniadaniem.Ponadto dzieci wykonały własne drzewka owocowe oraz piękne jabłka . Uczestniczyliśmy również w przedstawieniu pt: "Ostatnie drzewo" w wykonaniu aktorów z teatru Co nieco.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13