Znowu w przedszkolu

Witamy wszystkich po wakacjach. Cieszymy się, że wszyscy wrócili cali i zdrowi. Szczególnie serdecznie witamy dzieci, które po raz pierwszy są w naszej grupie. Jak zawsze na początku roku przypomnieliśmy sobie zasady panujące w naszej grupie.Ponadto poznaliśmy naszą nową salę i mnóstwo zabawek.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8