Znowu w przedszkolu
Witamy wszystkich po wakacjach. Cieszymy się, że wszyscy wrócili cali i zdrowi. Szczególnie serdecznie witamy dzieci, które po raz pierwszy są w naszej grupie. Jak zawsze na początku roku przypomnieliśmy sobie zasady panujące w naszej grupie.Ponadto poznaliśmy naszą nową salę i mnóstwo zabawek.
