Niech żyją wakacje
„Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las
i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas”.
W tym tygodniu rozmawialiśmy o różnorodnych formach spędzania wakacji oraz bezpieczeństwie związanym z letnim wypoczynkiem. Dzieci snuły plany i marzenia na temat wakacyjnych przygód. W tym tygodniu również odbył się turniej czytelniczy „Mistrz czytania”. Wyróżnienia otrzymali Filip O. i Lena P., którym serdecznie gratulujemy.
Dzieciom, Rodzicom życzymy bezpiecznych wakacji, uśmiechu na twarzy
i wspaniałych przygód.

Do zobaczenia!
Pani Danusia i Pani Ania
