Niech żyją wakacje

 

 

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las
i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas”.

W tym tygodniu rozmawialiśmy o różnorodnych formach spędzania wakacji oraz  bezpieczeństwie związanym z letnim wypoczynkiem. Dzieci snuły plany i marzenia na temat wakacyjnych przygód. W tym tygodniu również odbył się turniej czytelniczy  „Mistrz czytania”. Wyróżnienia  otrzymali Filip O. i Lena P., którym serdecznie gratulujemy.

Dzieciom, Rodzicom  życzymy  bezpiecznych wakacji, uśmiechu na twarzy
i wspaniałych przygód.

 

Do zobaczenia!
Pani Danusia i Pani Ania