W Galerii im. Sleńdzińskich
Dnia 09. 06. 22 r. uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych w Galerii im. Sleńdzińskich. Tematem pracy były „Maki”. Dzieci rysowały pastelami i malowały tuszem. Było to zadanie pracochłonne, ale bardzo efektowne. Powstały prawdziwe dzieła sztuki.
