„Ziemia- Zielona Wyspa”

 

Jadzia D. zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie wokalno -recytatorskim
o tematyce przyrodniczo-ekologicznej. Jadzia zaprezentowała piosenkę pt.: „Planeta Ziemia”. Gratulujemy serdecznie!!!