„Ziemia- Zielona Wyspa”
Jadzia D. zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie wokalno -recytatorskim
o tematyce przyrodniczo-ekologicznej. Jadzia zaprezentowała piosenkę pt.: „Planeta Ziemia”. Gratulujemy serdecznie!!!
Jadzia D. zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie wokalno -recytatorskim
o tematyce przyrodniczo-ekologicznej. Jadzia zaprezentowała piosenkę pt.: „Planeta Ziemia”. Gratulujemy serdecznie!!!