Cudownych Rodziców mam...

 

„Za wszystkie cudowne chwile,
które wspominam tak mile,
za jesie
ń, zimę, wiosnę i lato
Dziękuję kochana Mamo i  Tato!”.

25 maja w miłej, rodzinnej atmosferze odbyła się uroczystość z okazji święta naszych Rodziców. Zaprezentowaliśmy zabawy ze śpiewem, piosenki, wiersze, tańce, grę  na instrumentach perkusyjnych oraz na kubkach. Podarowaliśmy własnoręcznie wykonane prace i upominki. Bardzo się cieszymy, że po dłuższej przerwie mogliśmy wystąpić przed Rodzicami. Wszystkim Rodzicom życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!