Jesienne zajęcia w bibliotece

Jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku- zachodzi wiele ciekawych zjawisk przyrodniczych. W poniedziałek byliśmy na wycieczce w bibliotece. Przedszkolacy  oglądali prezentację multimedialną na temat tej pory roku. Stała się ona okazją do rozmów o jesiennej przyrodzie, inspiracją do twórczego wykorzystania jej darów. Dzieci wzięły udział w krótkim quizie. Za wiedzę i zaangażowanie w zajęciu otrzymały jesienną kolorowankę i balon. Przedszkolacy przekonali się, że dobrym sposobem na długie jesienne popołudnia może być książka. Każdy mógł poprosić panią bibliotekarkę o swoją ulubioną pozycję i przejrzeć ją w bibliotece. Wypożyczyliśmy wybrane przez dzieci książki do przedszkola. Pani bibliotekarka zaprosiła wszystkie dzieci do systematycznego korzystania z biblioteki. Dziękujemy bardzo za wspaniałe zajęcia. Postaramy się być częstymi gośćmi:)

Serdecznie zapraszamy rodziców do odwiedzenia naszej grupy i poświęcenie czasu na czytanie dzieciom  książek. (Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się w celu umówienia  na dany termin).