Gość w grupie
W ostatnich dniach odwiedziła nas studentka Ania, która przygotowała dla przedszkolaków niespodziankę. Dzieci śpiewały i bawiły się przy akompaniamencie gitary. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, poświęcony czas i wspaniałą energię. Zapraszamy ponownie:)
