Dzień Dziecka

Świętowanie rozpoczęliśmy od zabaw sportowych z "Przedszkoliadą"- aktywności fizycznej, dbania o dobrą formę. Odwiedziły nas panie z Sanepidu.Podczas warsztatów "Dbamy o zdrowie" przypomniały nam jak ważne są zdrowe nawyki, higiena, prawidłowe odżywianie. Wtorek był dniem wygłupów i kreatywności dzieci. Odbył się pokaz mody śmiesznej.  W środę odbył się "Piknik pod chmurką"- kocyki, gry na świeżym powietrzu, bańki mydlane i wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacji tych wspaniałych dni a naszym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy samych powodów do radości.

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Zabawy z piłkami Zabawy z piłkami Zabawy z piłkami Plastyczne wyzwania Plastyczne wyzwania Plastyczne wyzwania Dbamy o zdrowie- spotkanie z paniami z Sanepidu Dbamy o zdrowie- spotkanie z paniami z Sanepidu Dbamy o zdrowie- spotkanie z paniami z Sanepidu Dbamy o zdrowie- spotkanie z paniami z Sanepidu Zawody sportowe Zawody sportowe Zawody sportowe Rzuty piłką do kosza Rzuty piłką do kosza Rzuty piłką do kosza Rzuty piłką do kosza Piłka nożna Piłka nożna Piłka nożna Piłka nożna Piłka nożna Piłka nożna Piłka nożna Łowienie rybek Łowienie rybek Pokaz mody- Dzień wygłupów Pokaz mody- Dzień wygłupów Pokaz mody- Dzień wygłupów Piknik na placu przedszkolnym Piknik na placu przedszkolnym Piknik na placu przedszkolnym Piknik na placu przedszkolnym