Dzień Dziecka
Świętowanie rozpoczęliśmy od zabaw sportowych z "Przedszkoliadą"- aktywności fizycznej, dbania o dobrą formę. Odwiedziły nas panie z Sanepidu.Podczas warsztatów "Dbamy o zdrowie" przypomniały nam jak ważne są zdrowe nawyki, higiena, prawidłowe odżywianie. Wtorek był dniem wygłupów i kreatywności dzieci. Odbył się pokaz mody śmiesznej. W środę odbył się "Piknik pod chmurką"- kocyki, gry na świeżym powietrzu, bańki mydlane i wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacji tych wspaniałych dni a naszym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy samych powodów do radości.
