Oddział III

 


 

Nauczycielki: mgr Danuta Dziejma, mgr Magda Stalończyk 


 

Lato tuż tuż...

 Czwartek, 18 czerwca   ( 11:47 ) 

W tym tygodniu zapanował letni klimat. Dzieci rysowały swoje wielkie wakacyjne marzenia. Geometria też nie ma już przed nami tajemnic. Przedszkolacy utrwalali nazwy i wygląd figur, czarując z nich bardzo pomysłowe dzieła. Poznaliśmy wiersz „Portret lata” D. Gellner, przygotowaliśmy do niego  piękne, autorskie ilustracje. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac- poczujecie letnią energię razem z nami :)



Gość w grupie

 Czwartek, 18 czerwca   ( 11:45 ) 

W ostatnich dniach odwiedziła nas studentka Ania, która przygotowała dla przedszkolaków niespodziankę. Dzieci śpiewały i bawiły się przy akompaniamencie gitary. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, poświęcony czas i wspaniałą energię. Zapraszamy ponownie:)



Czereśniowa Pasieka

 Środa, 10 czerwca   ( 22:16 ) 



Dzień Dziecka

 Wtorek, 2 czerwca   ( 6:41 ) 

Świętowanie rozpoczęliśmy od zabaw sportowych z „Przedszkoliadą”- aktywności fizycznej, dbania o dobrą formę. Odwiedziły nas panie z Sanepidu.Podczas warsztatów „Dbamy o zdrowie” przypomniały nam jak ważne są zdrowe nawyki, higiena, prawidłowe odżywianie. Wtorek był dniem wygłupów i kreatywności dzieci. Odbył się pokaz mody śmiesznej.  W środę odbył się „Piknik pod chmurką”- kocyki, gry na świeżym powietrzu, bańki mydlane i wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacji tych wspaniałych dni a naszym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy samych powodów do radości.