Oddział III
Nauczycielki: mgr Danuta Dziejma, mgr Magda Stalończyk
Dzień Dziecka
Świętowanie rozpoczęliśmy od zabaw sportowych z „Przedszkoliadą”- aktywności fizycznej, dbania o dobrą formę. Odwiedziły nas panie z Sanepidu.Podczas warsztatów „Dbamy o zdrowie” przypomniały nam jak ważne są zdrowe nawyki, higiena, prawidłowe odżywianie. Wtorek był dniem wygłupów i kreatywności dzieci. Odbył się pokaz mody śmiesznej. W środę odbył się „Piknik pod chmurką”- kocyki, gry na świeżym powietrzu, bańki mydlane i wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacji tych wspaniałych dni a naszym Przedszkolakom jeszcze raz życzymy samych powodów do radości.
>> więcej ...
Dzień Rodziny
Dzień Rodziny to jedno z najwspanialszych Świąt w naszym przedszkolu. Dzieci zaprezentowały program artystyczny- wystąpiły śmiało, z chęcią prezentowały swoje talenty. Po części oficjalnej przyszedł czas na integrację z rodzicami. Wspólne zabawy ruchowe przy muzyce przyniosły wszystkim mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie, wspólną zabawę.
>> więcej ...
>> więcej ...
Majowa jubilatka
>> więcej ...
Majowy jubilat
>> więcej ...
Majowy jubilat
>> więcej ...
>> więcej ...
Majowy Jubilat
>> więcej ...
