Pożegnania nadszedł czas.
10 czerwiec 2022
Grupa 5 i 6 Latków.
Dzisiaj z dumą wręczyłam moim badaczom dyplomy. A należało się! Za pracę, cierpliwość, dociekliwość, czasem odwagę, pomysłowość, aktywność.
Kochani życzę Wam aby zawsze Wam się chciało tak pracować i się bawić jak na zajęciach że mną.
POWODZENIA!!!!!
