Pożegnania nadszedł czas.

10 czerwiec 2022

Grupa 5 i 6 Latków.

Dzisiaj z dumą wręczyłam moim badaczom dyplomy. A należało się! Za pracę, cierpliwość, dociekliwość, czasem odwagę, pomysłowość, aktywność.

Kochani życzę Wam aby zawsze Wam się chciało tak pracować i się bawić jak na zajęciach że mną.

POWODZENIA!!!!!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4