Turniej wiedzy przyrodniczo - ekologicznej.
19 maj 2022
Odbył się pierwszy przedszkolny turniej wiedzy przyrodniczo - ekologicznej. Badacze z grupy V brali w nim udział a badacze z grupy III pracowali jako pomocnicy pań prowadzących. W turnieju brały udział dzieci z grupy V i IV ( tylko 6latki). Naszym badaczom poszło WSPANIALE!!!!
Gratulacje!!!!
