Turniej wiedzy przyrodniczo - ekologicznej.

19 maj 2022

Odbył się pierwszy przedszkolny turniej wiedzy przyrodniczo - ekologicznej. Badacze z grupy V brali w nim udział a badacze z grupy III pracowali jako pomocnicy pań prowadzących. W turnieju brały udział dzieci z grupy V i IV ( tylko 6latki). Naszym badaczom poszło WSPANIALE!!!!

Gratulacje!!!!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14