Rok szkolny 2012-2013


 

Tydzień Juliana Tuwima w naszym przedszkolu.
W tym roku podczas obchodów Dnia, a raczej Dni Dziecka, dzieci bawiły się twórczością Juliana Tuwima. Liczne inscenizacje, teatrzyki, zabawy, zagadki, na temat twórczości i życia pisarza z pewnością przybliżyły dzieciom postać Juliana Tuwima, a zabawy z wykorzystaniem znanych i lubianych utworów dały dużo radości i zadowolenia.

  >> zobacz zdjęcia ...

"Bractwo Kurkowe w naszym przedszkolu".

  >> zobacz zdjęcia ...

"Wielki Festyn Rodzinny" - 10 VI 2013 - "W krainie KRÓLA MACIUSIA".

  >> zobacz zdjęcia ...

spotkanie z uczennicami Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia
W maju, dzieci ze starszych grup spotkały się z uczennicami Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia, na specjalnych zajęciach profilaktycznych w ramach programu „Lepiej zapobiegać niż leczyć”.

  >> zobacz zdjęcia ...

Święto flagi
Nawet maluchy przygotowują się do obchodów MAJOWEGO ŚWIĘTA

  >> zobacz zdjęcia ...

Drzewo genealogiczne
Dnia 19 III 2013 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień z Konkursu Rodzinnego ogłoszonego w marcowym numerze „Bajkowej Gazetki”, na drzewo genealogiczne swojej rodziny. Na konkurs wpłynęło 15 wspaniałych prac. Gratulujemy pomysłów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wystawy w holu przedszkola.

Zestaw komputerowy przekazany w ramach społecznego Programu IBM KidSmart
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, dzieciaki dziękują za zestaw komputerowy przekazany w ramach społecznego programu IBM KidSmart.

  >> zobacz zdjęcia ...

Wystawa DINOZAURÓW
Dnia 22 lutego 2013 roku, dzieci i nauczycielki z grupy II zorganizowały wystawę dinozaurów. Dzieciaki samodzielnie wykonały zaproszenia i zaprosiły inne grupy oraz pracowników przedszkola. Przyszło wielu wspaniałych gości – kucharze, pani sekretarka, panie woźne, panie i dzieci z innych grup, studentka Uniwersytetu w Białymstoku, aktualnie odbywająca praktyki pedagogiczne w naszym przedszkolu i inni.

  >> czytaj więcej ...

Dzień Babci i Dziadka
Tradycyjnie, w drugim i trzecim tygodniu stycznia nasze przedszkole gości w swoich progach Babcie i Dziadków. Wszystkie grupy przygotowują program artystyczny i miłe, własnoręcznie wykonane niespodzianki. Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka należą do najprzyjemniejszych, najdłużej wspominanych imprez. Nawet ich przygotowanie, zdaniem nauczycieli jest wyjątkową przyjemnością.

  >> zobacz zdjęcia ...

Dzień małego sportowca
Dnia 11.01.2013r. w naszym przedszkolu odbył się „Dzień małego sportowca” zorganizowany we współpracy ze studentami drugiego roku Turystyki i Rekreacji, Studiów Stacjonarnych I stopnia Wydziału Zarządzania, Politechniki Białostockiej.

  >> czytaj więcej ...

Bal choinkowy
Jak bal to tylko u nas!!! Dnia 10 stycznia 2012 nasze przedszkolaki bawiłysię na balu przebierańców. Jak co roku impreza była huczna a głównym bohaterem był Mikołaj.

  >> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Cyrk w przedszkolu
Dnia 27 IX 2012 bawił nas Cyrk "Fokus". Pokaz artystów sprawił dzieciom niezłą frajdę.

  >> zobacz zdjęcia ...

Próbna ewakuacja
Dnia 27 listopada 2012 w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja z udziałem Straży Pożarnej. Systematyczne ćwiczenia przyniosły oczekiwane efekty. Ewakuacja całego przedszkola trwała 1 min 34 sekundy – co w opinii przybyłych strażaków było doskonałym wynikiem. W nagrodę strażacy zaprezentowali dzieciom swoje wspaniałe wozy.

  >> zobacz zdjęcia ...